• تاریخ : ۲۷ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : خبری

دریافت خبر : دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۳

داود محمدی در گفت وگو با خبرنگار خبری خانه ملت با اشاره به قرائت گفته نهایی طرحتحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ، عنوان کرد: گزارشی که در حال تدوین نهایی به قوه قضاییه هست با چیزی که در صحن علنی مجلس قرائت شد متفاوت هست و گفته قرائت شده که باید در ظرف ۳۰ دقیقه به استحضار نمایندگان و مردم می رسید، خلاصه ای از آنچه هست که به قوه قضاییه ارجاع خواهد شد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس با بیان اینکه البته محتوا در گفته ارسالی به قوه قضاییه تغییری نخواهد داشت، افزود: رئوس اصلی گفته مذکور در صحن علنی قرائت شد و در مجموع گفته تدوین شده توسط کمیته تحقیق و تفحص گفته مستند و جامعی بود.
وی با رد هرگونه شائبه سیاسی تنظیم شدن گفته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار کرد: این گفته به هیچ عنوان سیاسی تدوین نشد و به دور از هر گونه نگاه جناحی به دوران مختلف کمیته بررسی های خود را انجام داد و در نهایت گزارشی بی طرفانه را آماده ارسال به قوه قضاییه کرد.
محمدی با اشاره به حضور کارشناسان دیوان محاسبات و استفاده از کارشناسان خبره در بررسی ابعاد مختلف گفته تحقیق و تفحص، ادامه داد: با توجه به اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان مدت زمان بسیاری فعال بود و برای انجام بررسی دقیق تر لازم هست که زمان بیشتری صرف می شد، اگر زمان بیشتری در اختیار کمیته تحقیق و تفحص قرار می گرفت گفته محتوای دقیق تر تدوین می شد.
وی با اشاره به همکاری صندوق ذخیره فرهنگیان با شرکت ها و لیزینگ های متعدد و تنوع کاری این صندوق در طول دوره فعالیت خود، عنوان کرد: همین مسئله نیاز به فعالیت کارشناسان بیشتری در حوزه بررسی تخلفات به …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما