• تاریخ : ۱ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

گردشگری، ظرفیت اصلی گیلان در بخش کارآفرینی و اشتغال
رشت – ایرنا – استاندار گیلان، گردشگری را ظرفیت اصلی استان در بخش کارآفرینی و اشتغال دانست و گفت: تسهیلات خوبی در زمینه ایجاد اشتغال روستایی و واحدهای بوم گردی در نظر گرفته شده هست.

به گفته روز سه شنبه روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، مصطفی سالاری در نشست با فرمانداران استان بر ضرورت استقلال عملکرد فرمانداران تأکید کرد و با بیان اینکه تعاملی را تقویت کنید که اقتدار، تدبیر و استقلال حوزه شما را حفظ کند، افزود: با افرادی که دغدغه کار مردم را دارند، تعامل مدبرانه ای که استقلال عملکردتان را زیر سوال نبرد، داشته باشید.
وی با بیان اینکه قاطعانه، محکم و با تدبیر در جهت حل مشکلات مردم تلاش کنید، اظهار داشت: انتظار دارم با هم افزایی ، ایجاد فضای تعاملی و بهره گیری از تمامی ظرفیت ها در جهت توسعه و شکوفایی شهرستان گام بردارید.
سالاری تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال را اولویت اصلی استان عنوان و اضافه کرد: بیکاری دغدغه اصلی مردم هست که باید با تمام توان در جهت حل این مشکل تلاش کنیم .
وی فضای کلی استان را برای سرمایه گذاری خوب توصیف کرد و افزود: بهبود فضای کسب و کار اولویت جدی استان هست و چنانچه این مهم را جدی نگیریم، دیگر کارهایمان بی اثر خواهد ماند.
وی گفت: چنانچه فضای آرام و امنی را در شهرستان شاهد نباشیم، قطعاً شرایط برای انجام دیگر کارهای توسعه ای خصوصاً در بخش اقتصادی میسر نخواهد شد.
استاندار گیلان گردشگری را ظرفیت اصلی استان در بخش کارآفرینی و اشتغال عنوان کرد و افزود: کارهای جدی در این بخش آغاز و تسهیلات خوبی در زمینه ایجاد اشتغال روستایی و واحدهای بوم گردی در نظر گرفته شده هست.
وی از هدف گذاری اختصاص ۷۵ تا ۸۰ درصد تسهیلات اشتغال روستایی به بخش گردشگری و احداث واحدهای بوم گردی در استان خبر داد و گفت: چنانچه در حوزه گردشگری درست برنامه ریزی شود، به یاری خداوند اشتغال خوبی را شاهد خواهیم …

اخبار پیشنهادی:

گردشگری، ظرفیت اصلی گیلان در بخش کارآفرینی و اشتغال

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما