• تاریخ : ۵ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

گالری هایی که در هفته دوم آبان برپاست
گالری های مختلفی در دومین هفته آبان برپاست که به معرفی این گالری ها می پردازیم.

به گفته خبرنگار حوزه تجسمی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هنر یکی از مواهب خداوندی هست که سبب آرامش روح انسان خواهد شد. برای همین پیشنهاد  گالری گردی  را در طول هفته برای شما داریم.
گالری های مختلفی در طول هفته برپا می شوند و ما به معرفی اجمالی برخی از آنها می پردازیم.
گالری شلمان
غزال جوان آثار خود را در این گالری از ۵ تا ۱۰ آبان ماه سال جاری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به گالری شلمان مراجعه کنند. مجموعه حاضر نقاشی هایی به سبک مدرن هست که به روش ترکیب تصاویر و قاعده بافت تصویر اجرا شده اند. قاعده بافت تصویر امکانات بسیاری را در امر ترکیب تصاویر فراهم می کند. تنوع بافت ها موجب تنوع ترکیب خواهد شد که اثر به دست آمده را از ویژگی های خاصی برخوردار می کند.
نگارخانه نگر
هنرمندانی مانند صنم اسلامیه، فیروزه بختیاری، فریال تقدس، همایون حیاتی، الهام طاهایی، سمانه نصیبی پور، صادق ادهمی، ندا آزادی، سعیده امیرعبداللهیان، شب بو برکند، منیژه سید حسینی و رامیار فاضلی آثار خود را در این گالری عرضه کرده اند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به نگارخانه نگر مراجعه کنند.
نگارخانه بهنام دهش پور
احمد محمدپور آثار خود را در این گالری از ۵ تا ۱۰ آبان ماه سال جاری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به نگارخانه بهنام دهش پور مراجعه کنند.
پروژه های آران:
حسین والامنش آثار خود را در این گالری از ۵ تا ۱۲ آبان ماه سال جاری عرضه می کند. علاقه مندان می توانند برای بازدید به پروژه های آران مراجعه کنند این هنرمند برای اولین نمایشگاه انفرادی خود در زادگاهش، مجموعه ای از آثارش را که نمایانگر زوایا و …

اخبار پیشنهادی:

گالری هایی که در هفته دوم آبان برپاست

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما