• تاریخ : ۲۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

مریلا زارعی بازیگر فیلم سینمایی «سوء تفاهم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی موضوع فیلم را دلیل حضور در آن عنوان کرد.

آفتاب نیوز :
نشست پرسش و پاسخ فیلم سوتفاهم با حضور احمدرضا معتمدی (کارگردان)، جلیل شعبانی (تهیه کنند)، پیمان شادمانفر (مدیر فیلمبرداری)، نازنین مفخم (تدوین گر)، سارا سمیعی (طراح لباس)، کیوان مقدم (طراح صحنه)، مریلا زارعی، پژمان جمشیدی، هانیه توسلی، کامبیز دیرباز و مهدی فخیم زاده عصر جمعه بیستم بهمن ماه در پردیس ملت برگزار شد.
جلیل شعبانی در پاسخ به این سوال که چه وجهی از فیلم باعث شد تا به همراه سازمان اوج روی این فیلم سرمایه گذاری کند،؛ گفت: به نظر می رسد که سازمان اوج علاوه بر فیلم های جنگی روی فیلم های اجتماعی و فلسفی هم سرمایه گذاری کند. بدیهی ست که پیام این فیلم باعث شد تا روی آن سرمایه گذاری کنیم.
احمدرضا معتمدی گفت: اگر این تیم و همکاری نفس به نفس وجود نداشت و این فهم بالایی که اعضا از متن داشتند نبود؛ کار شکل نمی گرفت. من از همکاران عزیزم در تیم بازیگری تشکر دارم؛ به خصوص بازی ویژه خانم مریلا زارعی. فضای رسانه ای در حال تصرف جهان واقعی هست و فکر می کنم روزی برسد که دیگر اینجا فقط دوربین باشد و هیچ جهان واقعی نباشد. این چیزی ست که در ایده ابتدایی این کار از ژان بودریار برداشت کردم . بازی های پیچیده ای که بازیگران ما در سه وجه جنایی، طنز و عاشقانه داشتند؛ با توجه فوق العاده بالا انجام شد. تشکر دارم از سرمایه گذارانی که اعتماد می کنند و در اندیشه ما دخالت نمی کنند.
احمدرضا معتمدی در ادامه گفت: راجع به واقعیت و خیال فیلم های بسیاری ساخته شده هست اما آنچه بودریار گفته؛ واقعیت و مجاز هست.
مریلا زارعی در بخشی از این نشست گفت: وقتی قصه ای را می خوانم و تصمیم می گیرم در یک فیلم حضور پیدا کنم؛ چهار مشاور آن را مطالعه می …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما