• تاریخ : ۳ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

دریافت خبر : جمعه ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۹

پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره «سینماحقیقت» شد

به گفته خبری الزهرا نظر به تجربه سال گذشته و رضایت نسبی فیلمسازان و مخاطبان حاضر در جشنواره، یازدهمین دوره ی این رویداد بزرگ سینمای مستند ایران هم در ۵ سالن متمرکز پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد شد؛ هرچند که گنجایش کم سالن های این مجموعه، چالش اصلی سینماحقیقت در میزبانی همه ی عوامل و دوستداران سینمای مستند ایران هست.
برپایه این گفته، کارگاه های آموزشی جشنواره سینماحقیقت در سالن شماره ۲ چارسو و بازار فیلم مستند نیز در انتهای طبقه ششم این مجموعه برپا خواهد شد. اتاق VIP و غرفه ی بخش های مختلف جشنواره اعم از دبیرخانه، روابط عمومی، وب سایت، ستاد خبری، نشریه روزانه، پژوهش، بازرگانی، بین الملل و اداری، مالی هم در طبقه ششم پردیس چارسو مستقر خواهند شد تا به شکل متمرکز پاسخگوی مراجعان محترم باشند.
کیفیت مطلوب سیستم نمایش سالن های پردیس سینمایی چارسو که همه ی آثار منتخب جشنواره را با فرمت DCP پخش می کند؛ به انضمام اهمیت تمرکز ستاد جشنواره در یک مکان و فراهم آوردن شرایط بهتر برای همراهی میهمانان، مستندسازان و اصحاب رسانه ی حاضر در یازدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت، از دلایل ادامه برگزاری این رویداد در پردیس سینمایی چارسو هست.
امسال جلسات نقد و بررسی فیلم های منتخب جشنواره هم در پلاتوی طراحی شده فضای باز طبقه ششم چارسو برگزار خواهد شد.
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای ۱۹ تا ۲۶ آذرماه ۱۳۹۶، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) هست، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.
انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی:

پردیس سینمایی چارسو میزبان جشنواره «سینماحقیقت» شد

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما