• تاریخ : ۲ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

مازندران آنلاین – مسئول کمیته اجرایی همایش ملی فاخر از پذیرش ۷۷ مقاله در این همایش خبر داد و گفت: از تعداد ۱۰۰ مقاله ارسال شده به دبیرخانه همایش ملی فاخر ۱۱مقاله به عنوان مقالات برتر در قالب سخنرانی و ۶۶ مقاله نیز به صورت پوستر ارائه خواهد شد.
به گفته ایسنا مازندران، محمدناصر زندی در جلسه هماهنگی برگزاری همایش ملی ملاعلی و شیخ آقا حسن تیرگر فاخری که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، کمیته اجرایی همایش و موسسه برگزار شد اظهار کرد: همایش ملی فاخر فردا در غرب استان مازندران و به میزبانی شهرستان چالوس در حال برگزاری هست.
وی با بیان اینکه برنامه ریزی برای اجرای این همایش از یک سال قبل انجام شد، افزود: در کمیته علمی و اجرایی این همایش برنامه ریزی های خوبی صورت گرفت و آثار ارائه شده به کمیته علمی همایش چشمگیر بود.
فرماندار چالوس با اشاره به اینکه شخصیت های ملی و استانی در این همایش حضور می یابند، افزود: همایش ملی فاخر از دو بخش علمی و تخصصی و عمومی تشکیل شده هست و فراخوان های خوبی برای دعوت از تمام اقشار صورت گرفت.
به گفته ایسنا، احد جاودانی دبیر این همایش نیز با اشاره به اینکه همایش ملی فاخر نخستین همایش فرهنگی ارشاد هست، اظهار کرد: اینکه در این همایش مجوز ضمن خدمت برای فرهنگیان و آموزش و پرورش و امتیاز فرهنگی برای دانشگاهیان صادر خواهد شد از نکات برجسته در این همایش هست.
دبیر اجرایی همایش ملی فاخر با تشریح امور اجرایی برای این همایش اظهار کرد: برای بخش تبلیغات این همایش کمیته ای تشکیل شد تا در بخش های طراحی بنر، پوستر، بنر و بیلبوردها و همچنین کارت های دعوت بتواند به صورت تخصصی اقدام کند.
محمدتقی روحی با اشاره به اینکه تبلیغات محیطی همایش با همکاری موسسه فاخری صورت گرفت افزود: برای بخش سمعی بصری نیز تیمی تشکیل شد و قرار هست کار تصویربرداری و عکاسی با ۶ دوربین حرکتی و ایستا صورت بگیرد و دو عکاس حرفه ای نیز علاوه بر دوربین های صدا و سیما در محل همایش مستقر هستند.
انتهای پیام

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما