• تاریخ : ۱۸ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

سامانه فروش سی وسومین جشنواره موسیقی فجر تا به این لحظه نشان می دهد پاپ خوان ها توفیق لازم را در فروش بلیت های خود نداشته اند.

خبری ایسنا: سامانه فروش سی وسومین جشنواره موسیقی فجر تا به این لحظه نشان می دهد پاپ خوان ها توفیق لازم را در فروش بلیت های خود نداشته اند.
چند سال اخیر بخش پاپ در جشنواره موسیقی فجر به بخش جنبی رانده شده هست اما مسوولان جشنواره هیچ گاه از درآمدزایی آن چشم نپوشیدند.
یک کارشناس حوزه موسیقی دراین زمینه معتقد هست: «بخش پاپ در جشنواره موسیقی فجر به صورت جنبی وارد شده و اتفاقا از نگاه مدیران و برگزارکنندگان اصلی ترین بخش هست، زیرا برای برگزارکنندگان درآمدزایی دارد. فکر می کنم به این بخش به صورت جدی نگاه نمی شود، در حالی که باید این اتفاق بیفتد، زیرا نیاز جامعه چنین ایجاب می کند.»
 ایسنا در گزارشی که پس از سی ویکمین دوره این رویداد منتشر کرد، اشاره کرده بود که «آمار فروش بلیت ها در سی ویکمین جشنواره ی موسیقی فجر و همین طور سالن های میزبان نشان داد که این بخش مثل سابق و به صورت مطلق پررونق نیست، به طوری که هیچ یک از خوانندگان پاپ، به جز “احسان خواجه امیری” نتوانستند به طور کامل بلیت های شان را به فروش برسانند. وب سایت بلیت فروش بخش موسیقی پاپ جشنواره تا آخرین لحظات باز و مشغول بلیت فروشی بود و مخاطبان این بخش، تا آخرین لحظات امکان خریدن بلیت کنسرت های پاپ را داشتند.»
جدول بخش پاپ سی وسومین جشنواره موسیقی فجر که معمولا تنها نگاه درآمدزایی به آن وجود دارد در حالی بسته شده هست که از نسل های قدیمی این حوزه مانند محمد اصفهانی، خوانندگانی مانند محسن یگانه که رکورددادر حضور در این بخش بودند یا افرادی مانند احسان خواجه امیری که توانسته بود تمام بلیت های جشنواره را در دوره سی ویکم سولد اوت کند؛ خبری نیست.
در حالیکه بلیت فروشی سی …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما