• تاریخ : ۴ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : خبری

مطبوعاتی های خراسان رضوی هتک حرمت امام رضا را محکوم کردند

در این بیانیه که روز دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت با محکومیت این حرکت هتاکانه خبرنگار یکی از روزنامه های سراسری، در صفحه توییتر شخصی خود، آمده هست: با همه حرمتی که برای قلم، صاحب قلم و هویت صنفی خود قائلیم، اما برخی قلم های حرمت شکن را از خود ندانسته و آثارِ کلامِ موهنشان را محکوم می نماییم.
این بیانیه می افزاید: اصحاب قلم و رسانه همواره خود مرزداران حریم ها و حرمت هایند و دیگران را به رعایت آن حتی در حق تک تک آحاد شهروندان توصیه می کنند و قطعا نمی توانند بپذیرند که فردی به نام خبرنگار، نه در رسانه رسمی که حتی در توییت در فضای مجازی، پنجه بر رخ حقیقت کشد و قلم به هتک بچرخاند و ندانسته مرتکب فعل حرام شود.
در ادامه آمده هست: ما بد را، حرام را و حرمت شکنی را از هرکه باشد بد می دانیم و محکوم می کنیم؛ اما اگر کسی در صنف ما جا گیرد و بد بنویسد و حرمت بشکند و حرام مرتکب شود، به حرمت قلم که مستظهر به سوگند خداوندی هست، رفتارش را بیش از همیشه تقبیح می کنیم .
در بخشی دیگر از این بیانیه تاکید شده هست: شرمسارانه از آستان مقدس امام رئوف (ع) عذرخواهی کرده و از عاشقان حضرتش نیز که کسی در این کسوت، به سخیف کلماتی، ما را و همه را دل شکسته هست.
در پایان این بیانیه آمده هست: خانه مطبوعات خراسان رضوی، ضمن محکوم کردن شدید این حرکت ناشایست، همکاران خود را به دقت افزون تر در قلم زنی می خواند تا هرگز شاهد ماجراهایی از این دست نباشیم.
این فعال رسانه ای روز یکشنبه در صفحه توییتر خود، مطالب توهین آمیزی نسبت به ساحت مقدس حضرت امام رضا (ع) توییت کرده بود که روز دوشنبه به اتهام توهین به مقدسات به دادسرا احضار شد.
۳۰۲۷/۵۱۳۲

اخبار پیشنهادی:

مطبوعاتی های خراسان رضوی هتک حرمت امام رضا را محکوم کردند

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما