• تاریخ : ۲۳ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

محمد کاسبی به «بچه مهندس» پیوست/ قصه هایی که در «خانه خورشید» می گذرد
محمد کاسبی آخرین بازیگری هست که به تازگی به سریال «بچه مهندس» اضافه شده هست.

به گفته خبرنگار رادیو و تلویزیون  خبری الزهرا ، تصویربرداری سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی همچنان در لوکیشن اصلی این سریال در بوستان ولایت ادامه دارد و محمد کاسبی یکی از جدیدترین بازیگرانی هست که به این سریال اضافه شده هست. 

همچنین بازی بهاره رهنما به تازگی در این سریال آغاز شده هست و تصویربرداری نیز به ۳۵ درصد رسیده هست. 
گروه تولید این روزها مشغول تصویربرداری فاز کودکی نقش اصلی سریال هستند. قصه های این سریال در یک یتیم خانه با نام «خانه خورشید» سپری خواهد شد. 
علی غفاری به همراه جواد کاسه ساز برای تسریع در روند تولید این سریال را کارگردانی می کنند. فاز اول سریال در ۴ قسمت تولید شده و فاز دو در شهرک دفاع مقدس و بوستان ولایت در حال تصویربرداری هست.

اندیشه فولادوند، سلمان فرحانی، یونا تدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی از بازیگران خردسال این سریال هستند که نقش های اصلی بر دوششان هست. تدین پیش از این در سریال «گسل» به کارگردانی علیرضا بذرافشان در نقش پسر اعتبار بازی کرده بود. 

تصویربرداری سریال «بچه مهندس» از اوایل آبان ماه در بوستان ولایت آغاز شد.
برزو ارجمند، نفیسه روشن، عباس جمشیدی، مریم خدارحمی، حمید شریف زاده، ساناز سعیدی، بهناز جعفری، سوگل طهماسبی، هاله گرجی، افشین نخعی،اندیشه فولادوند و سلمان فرحانی جدیدترین بازیگرانی هستند که به پروژه پیوسته اند. 
به گفته الزهرا، «بچه مهندس» در ۴۵ قسمت و در سه فاز برای شبکه پنج سیما ساخته خواهد شد.

این سریال به قلم سجاد ابولحسنی در تاریخ معاصر روایت خواهد شد و زندگی پسری را تصویر می کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما