• تاریخ : ۲ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

برنامه تلویزیونی «سختانه» با اجرا و سردبیری میلاد دخانچی در حال تولید هست و به زودی برای پخش به قاب تلویزیون می آید.

به گفته بولتن نیوز ، ساختار این برنامه تلویزیونی در قالب گفت وگوی سخت (hard talk) بوده و در آن شاهد گفتگوهای صریح و چالشی با چهره های مطرح فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور از اندیشه های مختلف پیرامون مناقشات فکری و مسائل داغ افکارعمومیِ جامعه ایرانی هستیم.
در ایده یابی و طراحی برنامه « سختانه » که از سال گذشته در مرکز بسیج رسانه ملی آغاز گردید کوشش شده هست در دو بعد هم به مسائل انضمامی جامعه و هم به مسائل اندیشه ای و انتزاعی پرداخته شود. فاز پژوهشی سختانه از اردیبهشت ماه امسال شروع شد و فاز تولیدی این برنامه نیز از مرداد ماه سال جاری در حال انجام هست.
تاکنون شش قسمت از برنامه سختانه تولید شده هست و تحقیق و طراحی برای تولید ۲۰ قسمت دیگر این گفتگو ها در حال انجام هست. میلاد دخانچی در این گفتگو ها تاکنون با چهره هایی همچون حسین الله کرم، ابراهیم فیاض، حسین دهباشی، شهریار زرشناس و سروش دباغ به گفتگوی سخت، صریح و چالشی پیرامون افکار و اندیشه ها و همچنین عملکرد آنان در چارچوب مناقشات فکری و مسائل داغ افکار عمومی جامعه ایرانی می پردازد
«سختانه» یک واژه اصیل ایرانی هست که در فرهنگ لغت دهخدا به معنای گفتگوی سخت و رودررو می باشد. مجری در این برنامه نماینده افکار عمومی بوده و سختانه به دنبال برنده یا بازنده شدن نیست.
برنامه «سختانه» با اجرا و سردبیری میلاد دخانچی کاری از گروه برنامه های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی هست که پخش آن به زودی از قاب تلویزیون آغاز خواهد شد.
منبع: خبری الزهرا

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما