• تاریخ : ۳۰ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : خبری

فیلم جدید کوین اسپیسی اکران محدود خواهد شد
فیلم «کلوپ پسران میلیاردر» جدیدترین فیلم کوین اسپیسی در ماه آگوست با اکران محدود راهی سینما ها خواهد شد.

خبری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر: توزیع کننده فیلم «کلوپ پسران میلیاردر» با تاکید بر این که دیگر بازیگران فیلم نباید به خاطر یک بازیگر مجازات شوند، گفت تصمیم گیری درباره این فیلم آسان و بدون حساسیت انجام نشد.

«ورتیکال انترتینمنت» یک توزیع کننده مستقل که توزیع فیلم جدید تراولتا یعنی «گوتی» را نیز برعهده دارد اتخاذ تصمیم در این باره را سخت خواند و تاکید کرد اسپیسی نقشی کوچک و مکمل در این فیلم دارد و به همین دلیل بقیه بازیگران نباید به خاطر او مجازات شوند.
برای آزمایش این که آیا سینماروها حاضر هستند با کوین اسپیسی روی صحنه بزرگ روبه رو شوند، فیلم «کلوپ پسران میلیاردر» به کارگردانی جیمز کاکس اکرانی محدود در تابستان امسال و از ۱۷ اگوست خواهد داشت و در نیمه جولای به صورت VOD توزیع خواهد شد.
سرنوشت این درام جنایی پس از آن که اسپیسی در پاییز گذشته به رسوایی جنسی متهم شد و شماری از مردان در آمریکا و انگلستان از وی شکایت کردند، نامعلوم مانده بود. در همین حال نتفلیکس و MRC وی را از سریال «خانه پوشالی» کنار گذاشتند و ریدلی اسکات در فیلم ساخته شده «همه پول های دنیا» بازیگر دیگری را جایگزین نقش اسپیسی کرد.
انسل الگورت، تارون اگرتون، اما رابرتز، جرمی ایروین، کری الویس، جود نلسون و بیلی لورد بازیگران این فیلم هستند که بر مبنای ماجرای واقعی کلوپی به همین نام که در دهه ۱۹۸۰ در کالیفرنیا فعال بود، ساخته شده هست.
اسپیسی در این فیلم در نقش ران لوین از بورلی هیلز ظاهر شده هست.
فیلم های ورتیکال معمولا همزمان به صورت اکران محدود و به شکل VOD اکران می شوند و فیلم ها اغلب در ۲۵ سینما یا کمتر به نمایش درمی آیند و گاهی نیز ممکن هست فیلمی در ۷۵ …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما