• تاریخ : ۱۰ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

امید روحانی و ابوالقاسم طالبی، در برنامه کافه فیلم، به گفت وگو درباره فیلم سینمایی «عروس افغان» می نشینند.

به گفته  حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شبکه آی فیلم؛ امید روحانی و ابوالقاسم طالبی ، پنجشنبه این هفته در برنامه کافه فیلم ، به گفت وگو درباره فیلم سینمایی «عروس افغان» می نشینند. شبکه آی فیلم که آخر هفته ها فیلم سینمایی برای مخاطبانش پخش می کند، این هفته فیلم سینمایی «عروس افغان» را برای مخاطبانش در نظر گرفته هست. 
این شبکه پنج شنبه، جمعه و شنبه شب ها به ترتیب برای مخاطبانش در داخل ایران و در آن سوی مرزها یک فیلم سینمایی را از کانال های فارسی، عربی و انگلیسی به نمایش می گذارد.
بر اساس این گفته، شبکه آی فیلم پنج شنبه شب ها فیلم سینمایی ایرانی برای مخاطبانش نمایش می دهد و پس از آن در برنامه کافه فیلم، امید روحانی با کارگردان اثر به نقد و بررسی اثر می پردازند. این هفته میهمان روحانی در استودیوی کافه فیلم، ابوالقاسم طالبی هست که درباره فیلمی که از جمله تولیدات شبکه جهانی سحر هست، به بحث و تبادل نظر می پردازند.
«عروس افغان » به کارگردانی و نویسندگی ابوالقاسم طالبی، پنج شنبه ۱۱ آبان رأس ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن قرار می گیرد و بازپخش آن در ساعت های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود. این فیلم در سال ۱۳۸۲ به تهیه کنندگی علیرضا مزینانی تهیه شده هست.
«عروس افغان» قصه جوان افغانستانی به نام «گل محمد» هست که برای تهیه شیربهای دختری که سخت به او دلبسته هست، به پاکستان می رود و در آنجا به کارهای مختلی چون روزنامه فروشی، جاروکشی و… مشغول خواهد شد. گل محمد زمانی به افغانستان برمی گردد که رژیم طالبان عوض شده و به او خبر می دهند که در غیاب او، دختر مورد نظرش ازدواج کرده هست، اما… .
حسین یاری ، نورا هاشمی، افشین زارعی، گلاب آدینه ، محسن حسینی، رضا اسکندری، کاظم محمدی و … در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته اند.
انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما