• تاریخ : ۹ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

با حضور معاون آموزش مؤسسه جامعةالقرآن الکریم و چند نفر از حافظان قرآن تهرانی در باشگاه خبرنگاران پویا، حجت الاسلام نجفی مسائل مربوط به حفظ قرآن کریم را تشریح کرد که شیوه حفظ آیات یکی از انها بود.

به گفته خبرنگار فرهنگیباشگاه خبرنگاران پویا، همزمان با حضور حجت الاسلام علی رضا نجفی معاون آموزش مؤسسه جامعة القرآن الکریم کل کشور در باشگاه خبرنگاران پویا، تعدادی از حافظان قرآن تهرانی نیز با استفاده از این فرصت و حضور در باشگاه، به طرح سؤال و رفع اشکالات در خصوص روند حفظ قرآن خود پرداختند.
یکی از این افراد زهرا هوشیار بود. او دختری ۹ ساله هست که روزانه پنج خط از قرآن کریم را حفظ می کند و تاکنون موفق به حفظ ۱۴ جزء از قرآن کریم شده هست. در ادامه می توانید قطعه فیلمی را از گفت وگوی زهرا با استاد نجفی در رابطه با شیوه صحیح حفظ قرآن کریم ببینید.

پنج قطعه فیلم دیگر از این جلسه نیز در روزهای آتی در خبری تسنیم منتشر خواهد شد که مسائلی مانند نحوه صحیح مرور محفوظات، شیوه صحیح گوش کردن نوار، شیوه صحیح مباحثه آیات، کسب مهارت قرآن خواندن حین انجام کارهای روزانه و دفترچه مراقبه حافظان در آن طرح خواهد شد.

اخبار پیشنهادی:

    Tagsبرچسب ها
    حفظ قرآن کریم باشگاه خبرنگاران حجت الاسلام گفته خبرنگار فرهنگی حضور معاون معاون آموزش حافظان قرآن حضور در باشگاه حفظ قرآن علی رضا

    اشتراک در شبکه اجتماعی

    گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما