• تاریخ : ۲۴ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

شهدا ضمانت کننده امنیت، آرامش و آسایش مردم
قائم مقام معاونت سرمایه انسانی رسانه ملی، شهدا را ضمانت کننده امنیت، آرامش و آسایش مردم عنوان و تأکید کرد که امروز به برکت خون شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در بهترین وضعیت امنیتی قرار داریم.

به گفته ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان صدا و سیما، دکتر محسن حاج بابائیان، قائم مقام معاونت سرمایه انسانی رسانه ملی در دوازدهمین سالگرد شهدای رسانه که در قطعه ۵۰ بهشت زهرا(س) برگزار شد با بیان اینکه وعده های الهی یکی پس از دیگری محقق خواهد شد گفت: با گذشت ۴ دهه از انقلاب اسلامی ایران، خون شهدا همچنان برای کشور ما و جهان بشریت امنیت، آرامش و پایداری را به ارمغان می آورد.
قائم مقام معاونت سرمایه انسانی رسانه ملی اظهار داشت: شهدای اصحاب رسانه، مصداق بارز اشاره خداوند متعال در قرآن به شهید و شهادت هستند که با هدف پوشش اخبار رشادت ها و دلیرمردی های ارتش اسلام آماده شده بودند و در مسیری گام برداشتند تا بتوانند عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند.
دکتر حاج بابائیان با بیان اینکه شهدای خبرنگار، از بهترین نیروهای رسانه ملی بودند که ۱۲ سال پیش در چنین روزی در کنار برادران ارتش جان به جان آفرین تسلیم کردند خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن کریم می فرماید آن کسانی که در مسیر او هجرت کردند و کشته شدند، رزق و روزی دارند و آنچه مقام صبر، پایداری و امیدواری را به ما نوید می دهد، همین آیه از قرآن هست.
وی افزود: خداوند به شهیدان رزق حسنه را وعده داده هست و جا دارد که خانواده شهدای رسانه به پاسداشت این جایگاه بزرگ و منزلتی که خدا به برکت ایثار شهدا برای آن ها قرار داده هست، قدرشناس این نعمت الهی باشند.
دکتر حاج بابائیان با تأکید بر اینکه شهدا ضمانت کننده امنیت، آرامش و آسایش مردم در جوامع بشری هستند تصریح کرد: در شرایطی که در اقصی نقاط عالم و منطقه، مسئله امنیت یک حلقه مفقوده محسوب خواهد شد، جمهوری اسلامی ایران به برکت …

اخبار پیشنهادی:

شهدا ضمانت کننده امنیت، آرامش و آسایش مردم

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما