• تاریخ : ۲۰ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

«سرو زیر آب» متفاوت ترین فیلم باشه آهنگر/تمامی لوکیشن ها ساخته شد

عباس بلوندی دارنده سیمرغ بلورین برای فیلم «ملکه» از جشنواره فیلم فجر در گفت وگو با خبرنگار سینمایی خبری الزهرا درباره کار با محمد باشه آهنگر و طراحی صحنه فیلم «سرو زیر آب» گفت: در تمام کارهای باشه آهنگر با ایشان همراه بودم و به عقیده من «سرو زیر آب» متفاوت ترین اثر باشه آهنگر به لحاظ قصه، نوع کار و دیدگاه ایشان در حوزه دفاع مقدس به شمار می آید.
وی ادامه داد: فیلم «سرو زیر آب» کار بسیار سختی بود. ما لوکیشن هایی از زمان دوران جنگ می خواستیم که دیگر هیچ کدام موجود نیست و لوکیشن ها به طور کامل ساخته شد با تمام جزئیات حتی قبرستانی که در فیلم دیده خواهد شد ساخته شده هست. 
دارنده تندیس خانه سینما درباره تنوع اقلیم های فیلم «سرو زیر آب» گفت: یکی از سختی های «سرو زیر آب» تنوع اقلیم ها در فیلم هست که کار را بسیار سخت تر می کند. لوکیشن فیلم علاوه بر تهران در یزد، لرستان خوزستان و… بود که هرکدام از این مکان ها اقلیم های متنوعی دارند به طور مثال یزد ساختار و بافت کویری دارد . لرستان با فضای سرسبز و زیبای کوهستانی کاملاً اقلیمی متفاوت هست و همین سختی کار را دوچندان می کرد . اما فیلم به لحاظ هماهنگی و چفت و بست لوکیشنی به نظرم خوب از کار درآمده و کار قابل دفاعی هست. 
بلوندی درباره زمان ساخت فیلم گفت: این فیلم نزدیک به چهار تا پنج ماه به طول انجامید ما یک ماه اول لوکیشن اولیه را آماده کردیم و در دل کار ساخت و ساز دیگر لوکیشن ها را به انجام رساندیم. 
وی درباره پیش بینی اش در ارتباط مخاطب با اثر گفت: به نظرم فیلم حرف برای گفتن زیاد دارد و تمام طیف های مختلف را علاقمند به دیدن فیلم می کند که با دیدن فیلم لذت می برند. 
بلوندی درباره فعالیت …

اخبار پیشنهادی:

«سرو زیر آب» متفاوت ترین فیلم باشه آهنگر/تمامی لوکیشن ها ساخته شد

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما