• تاریخ : ۲۹ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

رونمایی از منظومه فرهنگی و هنری دفاع مقدس
هفته دفاع مقدس فرصتی برای رونمایی از آثار هنرمندان این جبهه فرهنگی هست. به گفته جام جم، نشست رسانه ای سازمان هنری و امور سینمایی در هفته دفاع مقدس با حضور دکتر علی اصغر جعفری رئیس سازمان هنری و رسانه ای امور سینمایی و دفاع مقدس صبح دیروز (سه شنبه ۲۸ شهریور) در محل این سازمان برگزار شد.

در ابتدای این نشست علی اصغر جعفری با تاکید بر این که وظیفه همه ما زنده نگه داشتن یاد شهدا و ایثارگران هست، توضیح داد: دفاع مقدس سرآغاز خودباوری و اعتماد به نفس در یک جامعه هست و با توجه به شروع هفته دفاع مقدس این سازمان برنامه های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده هست. آنچه در پی می آید گزارشی از فعالیت های متنوعی هست که این سازمان در هفته دفاع مقدس اجرا خواهد کرد.
آغاز به کار نشر هنر دفاع مقدس
در حوزه هنرهای نمایشی دفاع مقدس در این هفته از ۳۰عنوان کتاب نمایشنامه با محوریت دفاع مقدس در تیراژ ۷۵هزار نسخه رونمایی خواهد شد. نشر هنر دفاع مقدس نیز در این هفته آغاز به کار می کند. تجلیل از مجموعه مقالات پدیدارشناسی حوزه تئاتر دفاع مقدس رونمایی خواهد شد که جمعی از استادان و صاحبنظران حوزه تئاتر دفاع مقدس تحقیقاتی را در این باره انجام دادند و تجلیل از دو نمایش «هفت عصر هفتم پاییز» به کارگردانی ایوب آقاخانی و «نامه آخر» به کارگردانی علی برجی از دیگر برنامه های این هفته هست.
جشنواره رسام به دبیری انسیه شاه حسینی
در هفته دفاع مقدس، فراخوان جشنواره بین المللی فیلم کوتاه دفاع مقدس «رسام» به دبیری انسیه شاه حسینی
با رویکرد مدافعان وطن، مدافعان حرم و مجاهدان مقاومت اسلامی و مبارزه با استکبار و صهیونیست جهانی در دو بخش اصلی فیلم و فیلمنامه برگزار خواهد شد.
مستندی به مناسبت اربعین شهید حججی
مستندی به مناسبت اربعین شهید والامقام محسن حججی با نام «نگاه» در حال تولید هست که بزودی از شبکه های سیما پخش خواهد شد. همچنین نماآهنگ آیات انقلاب و کلیپ فرزندان روح الله نیز در این ایام برای شهید حججی از …

اخبار پیشنهادی:

رونمایی از منظومه فرهنگی و هنری دفاع مقدس

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما