• تاریخ : ۲۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

کارگردان فیلم سینمایی «سوءتفاهم» بیان کرد: با توجه به سبک فلسفی، فضای جنایی و همچنین داستان معمایی و عاشقانه این فیلم فکر می کنم بتوانیم در گیشه رقیب فیلم های کمدی باشیم.

آفتاب نیوز :
نشست پرسش و پاسخ فیلم سینمایی «سوء تفاهم» شامگاه جمعه، ۲۰ بهمن ماه با حضور عوامل و بازیگران بعد از اکران آن در سینمای رسانه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
در این نشست خبری احمدرضا معتمدی کارگردان، جلیل شعبانی تهیه کننده، پیمان شادمان فرد مدیر فیلم برداری، نازنین مفخم تدوینگر و همچنین مهدی فخیم زاده، کامبیز دیرباز، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی و آرش نوذری به عنوان بازیگران حضور داشتند.
در این نشست تهیه کننده این اثر درباره علت ساختن این فیلم گفت: فکر می کنم که سازمان فرهنگی هنری اوج سعی دارد وارد فضای فیلم های معناگرا شود و پیام فیلم باعث شد جایی مثل سازمان اوج بتواند روی آن سرمایه گذاری کند.
معتمدی نیز بیان کرد: ایده تولید این کار را از بودریار گرفتم. در واقع فضای رسانه ای دارد فضای واقعی را تصرف می کند و در یک تعلیقی بین فضای رسانه ای و واقعیت قرار گرفته ایم. تمام سکانس های این فیلم تکرارشونده هستند و با هم تفاوت ها و شباهت هایی دارند که بیانی از منطق پارادوکسیکال جهان هست. ما در این فیلم هم ماجرای جنایی داریم، هم لحن طنز و در عین حال روابط عاشقانه در این فیلم دیده خواهد شد.
کارگردان این اثر راجع به فروش آن در گیشه سینما گفت: ما سعی کردیم در یک فضای جنایی که کمتر در سینمای ما وجود دارد و همچنین سبک معمایی و عاشقانه آن و با حضور حرفه ای ترین عوامل، فیلم خوبی تولید کنیم. من فکر می کنم بتوانیم با فیلم های کمدی رقابت کنیم.
او همچنیناضافه کرد: ایده ای که باعث شده ما این فیلم را بسازیم بحث واقعیت جهان امروز بود و رفتن به دنیای مجازی که ما را به سمت خود می کشاند. من همچنین از موسسه ای که تصمیم می …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما