• تاریخ : ۲۱ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

روزنامه خراسان در گزارشی در شماره امروز خود نوشت که به عنوان یک برند با چهره ها تماس گرفتیم تا تعرفه تبلیغات شان را دربیاوریم و این گفته ماحصل گپ و گفت ما با چهره های معروف امروزی هست.
حامد همایون ۴۰ میلیون، رضا شفیعی جم ۲۰ میلیون تومان !
شاید شما هم مثل ما کنجکاوید بدانید آدم معروف هایی که این روزها برای گرفتن یک سلفی با آن ها سر و دست می شکنیم برای حضور در جشن تبلیغاتی و افتتاحیه یک جایی مثل رستوران چقدر پول دریافت می کنند؟ خب حالا دیگر می دانیم. خبرنگار «زندگی سلام» برای اطلاع از چند و چون میزان دستمزد آقا یا خانم چهره به عنوان متقاضی با تعدادی از آن ها یا مدیر برنامه های شان تماس گرفته و هزینه یک ساعت حضور در جشن افتتاحیه یک رستوران فرضی را که تا چند روز دیگر در مشهد افتتاح خواهد شد، پرسیده هست. (مبالغ به تومان هست)
حامد همایون، ۴۰ میلیون برای نیم ساعت اجرا
تقریبا دو سالی خواهد شد که نام «حامد همایون» بر سر زبان ها افتاده هست. یکی از همکاران او (همکاران او در موسسه هنری ترانه شرقی) در گفت وگو با خبرنگار ما دستمزد این خواننده را برای نیم ساعت اجرا، مبلغی در حدود ۴۰ میلیون تومان اعلام می کند. البته این رقم علاوه بر دستمزد آقای خواننده، هزینه نور و صدای مراسم را هم شامل خواهد شد. به گفته او «حامد همایون» در مراسم افتتاحیه خشک و خالی شرکت نمی کند و فقط در مراسمی حاضر خواهد شد که امکانات آن جا برای حداقل نیم ساعت اجرای آقای خواننده فراهم باشد.
بهنوش بختیاری، ۱۰ تا ۱۲ میلیون
«بهنوش بختیاری» سال هاست که در سینما و تلویزیون فعالیت هنری انجام می دهد و اکنون کمترین هنردوستی هست که او را نشناسد. بختیاری با این که از بازیگران …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما