• تاریخ : ۷ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

دانش آموز مدرسه زهوکی میناب در مدرسه استیجاری در حال تحصیل هستند

دانش هاشمی پور روز پنجشنبه درمصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: این مکان استیجاری با توجه به افزایش آمار دانش آموزان درسال جدید ،۲ کلاس کم دارد و در هفته نخست شروع سال تحصیلی این ۲ کلاس در فضای باز برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۲ دستگاه کانکس ویژه کلاس درس تهیه شده هست و در هفته جاری در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.
وی بیان داشت: در روستای زهوکی به علت نبود ساختمان استاندارد که همه دانش آموزان در آن مکان تحصیل کنند، این ساختمان اجاره گرفته شد.
مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته ساختمان جدید آموزشگاه زهوکی میناب توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در حال ساخت هست.
مدیر روابط عمومی نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان گفت: ۲۰۰ دانش آموز دبستان ۶کلاسه فضه زهوکی میناب که در اسفند سال گذشته سقف آن در اثر بارندگی فرو ریخت، هم اکنون در مکانی مطمئن و استاندارد مشغول تحصیل هستند.
غلامعباس شمس الدینی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: نوسازی مدارس طبق قانون به آموزش و پرورش به طور رسمی و کتبی اعلام کرد که مکانی مطمئن و استاندارد در اختیار دانش آموزان قرار گیرد که از همان ابتدا فضایی امن و متناسب با استاندارد آموزشی به دانش آموزان این مدرسه اختصاص یافت.
وی بیان داشت: ۲ هفته بعد از حادثه ، نوسازی مدارس شروع به ساخت مدرسه کرد که تاکنون با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت هست.
مدیر روابط عمومی نوسازی مدارس هرمزگان اظهار کرد: برای ساخت این مدرسه به ۱۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز هست که در صورت تامین اعتبار تا ابتدای مهر ماه سال ۹۷ در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد.
شمس الدینی یاد …

اخبار پیشنهادی:

دانش آموز مدرسه زهوکی میناب در مدرسه استیجاری در حال تحصیل هستند

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما