• تاریخ : ۱۹ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

تیزر جدید فیلم هشتم «جنگ ستارگان» به نام «آخرین جدای» بالاخره بعد از ماه ها انتظار هواداران این مجموعه علمی-تخیلی منتشر شد.

آی سینما: تیزر جدید فیلم هشتم «جنگ ستارگان» به نام «آخرین جدای» بالاخره بعد از ماه ها انتظار هواداران این مجموعه علمی-تخیلی منتشر شد. کمپانی لوکاس فیلم آخرین بار آوریل گذشته تیزری کوتاه از «جنگ ستارگان ۸» را برای هوادارانش رونمایی کرد. در این تیزر جدید، شخصیت های اصلی فیلم از جمله ری (دیزی ریدلی) و فین (جان بویگا) به همراه لوک اسکای واکر (مارک همیل) حضور دارند.
اپیزود هشتم را رایان جانسن کارگردانی کرده که در ادامه وقایع فیلم «نیرو بر می خیزد» ساخته جی. جی. آبرامز رخ می دهد. در این تیزر همچنین از اضافه شدن یک موجود جدید به جهان داستانی «جنگ ستارگان» رونمایی شده که در یکی از صحنه ها در کنار چوباکا نشسته هست.
اسکار آیزاک، لوپیتا نیونگ او، اندی سرکیس، دامنال گلیسن، آنتونی دنیلز، لارا درن و بنیسیو دل تورو از جمله بازیگران مطرحی هستند که در اپیزود هشتم مقابل دوربین رفته اند.
«آخرین جدای» (The Last Jedi) که آخرین حضور کری فیشر بازیگر نقش شاهزاده لیا بر پرده سینماست، از ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر) در سینماهای بریتانیا اکران خواهد شد.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما