• تاریخ : ۲۷ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : خبری

تکمیل دانشکده قرآنی خمین 50 میلیارد ریال نیاز دارد
خمین – ایرنا – رئیس دانشکده علوم قرآنی خمین گفت: تکمیل، توسعه و کیفیت بخشی به آموزش ها، بهبود تاسیسات ورزشی، کتابخانه، نمازخانه، خوابگاه دخترانه و محوطه سازی این دانشکده به ۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

حجت الاسلام عیسی ساجدی فر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: راه اندازی دانشکده علوم قرآنی خمین از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به زادگاه امام راحل هست و تامین ۶۰ درصد اعتبارات آن را استانداری مرکزی و ۴۰ درصد دیگر را سازمان اوقاف و امور خیریه متعهد شده هست.
وی ادامه داد: در اجرای این طرح سازمان اوقاف به تعهدات تکلیفی خود به طور کامل عمل نکرده اما، استانداری بیش از تعهدات تکلیفیش اعتبار تخصیص داده هست.
رئیس دانشکده علوم قرآنی خمین بیان کرد: ۲ میلیارد و ۵۰۰ ریال اعتبارات در سال گذشته برای این طرح نیمه تمام مصوب شد که یک میلیارد ریال آن تخصیص یافت.
حجت الاسلام ساجدی فرد یادآور شد: کیفیت آموزشی این دانشکده مطلوب هست و اکنون ۹۰ دانشجوی پسر و ۸۰ دانشجوی دختر در این دانشکده در رشته های علوم قرآنی، حدیث و تفسیر به تحصیل اشتغال دارند.
وی ادامه داد: ۲۷ جلد کتاب و ۱۴۸ مقاله در موضوعات قرآنی، فقهی و ادبیات عرب توسط اعضای هیات علمی دانشکده علوم قرآنی خمین چاپ و ارائه شده هست.
رئیس دانشکده علوم قرآنی خمین گفت: این دانشکده پارسال در بخش های دانشجویی و اداری و مالی رتبه برتر، در حوزه فرهنگی رتبه ششم و در بخش پژوهش رتبه چهارم کشور را کسب کرده هست.
حجت الاسلام ساجدی فرد، راه اندازی دوره تحصیلات تکمیلی، جذب استادان بیشتر درهیات علمی، برگزاری کارگاه های مقاله نویسی را از جمله اولویت های امسال این دانشکده عنوان کرد.
بیش از ۱۰ هزار دانشجو بومی و غیر بومی از مقطع کاردانی تا دکترا در رشته های مختلف در هفت مرکز آموزش عالی خمین به تحصیل اشتغال دارند.
۷۲۷۷/۶۰۱۳/

اخبار پیشنهادی:

تکمیل دانشکده قرآنی خمین 50 میلیارد ریال نیاز دارد

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما