• تاریخ : ۲۹ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

دریافت خبر : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۷:۲

تولید سریال 30 قسمتی شهید صیاد شیرازی / زندگی حسن باقری فیلم خواهد شد

به گفته جام جم آنلاین ، علی اصغر جعفری از مدیران فرهنگی خوشنام در کشور هست که در حوزه های مختلف مدیریتی همواره نگاهی خلاقانه، جسور و متعهد به ارزش ها را پی گرفته هست.
جعفری بتازگی به عنوان مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب شده هست و البته همچنان در سازمان سینمایی دفاع مقدس هم مسوولیت دارد.
فرصتی پیش آمد تا با او گپ و گفتی کوتاه درباره این موزه و فعالیتهای سازمان سینمایی داشته باشیم.
با توجه به این که شما به مجموعه باغ موزه دفاع مقدس آمده اید و اسم این مجموعه بتازگی به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هم تغییر کرده هست، پرسش نخست من این هست که آیا در ادامه ما شاهد تغییراتی در ماموریت های سازمانی ای نهاد فرهنگی خواهیم بود یا خیر؟
باغ موزه دفاع مقدس تقریبا از سال نود فعالیت خود را آغاز کرد که یک مجموعه بزرگ در یکی از نقاط بسیار خوب تهران هست و ظرفیت بالایی هم برای کار دارد، دوستان قبل از ما واقعا تلاش های بسیاری انجام داده اند و جای قدردانی دارد، آنها یک مجموعه مناسب و خوبی در شأن دفاع مقدس ایجاد کرده اند.
درباره تغییر نام هم باید بگویم که ما به موازات این باغ موزه دفاع مقدس، یک موزه انقلاب اسلامی داشتیم که در نیروهای مسلح پیگیری می شد و در جوار مرقد مطهر حضرت امام (ره) در حال شکل گیری بود که آن هم کار بزرگ و ارزشمندی بود.
در گفته کاری که اواخر سال ۹۵ در این رابطه خدمت رهبری معظم انقلاب ارائه شد، ایشان به نکته مهمی اشاره کردند مبنی بر این که عملا ایجاد دو موزه در تهران برای انقلاب و دفاع مقدس مناسب نخواهد بود از طرف دیگر برابر با قانون موزه های دفاع مقدس بایستی بر اساس چارچوب ها و سیاست های ستاد کل نیروهای …

اخبار پیشنهادی:

تولید سریال 30 قسمتی شهید صیاد شیرازی / زندگی حسن باقری فیلم خواهد شد

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما