• تاریخ : ۴ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

رکنا: مدیرعامل موسسه تصویر شهر می گوید: از ابتدا قراردادی برای اکران فیلم مذکور بسته نشده بود و خالتور هیچگاه در سینماهای شهرداری تهران اکران نشد.

علی احمدی (مدیرعامل موسسه تصویر شهر) در واکنش به خبر توقف اکران خالتور در سینماهای شهرداری که صبح امروز در فضای مجازی منتشر شد، اظهار کرد: از ابتدا سانسی به فیلم خالتور اختصاص داده نشده بود و این فیلم جزو انتخاب های موسسه تصویر شهر نبود.
وی در پاسخ به چرایی عدم انتخاب فیلم خالتور از سوی موسسه تصویر شهر عنوان کرد: سیکل اکران اینگونه هست که در یک زمان واحد حدود ۳۰ فیلم اکران خواهد شد. به طور حتم، در شرایطی که سینماهای شهرداری تهران گنجایش ۱۱ فیلم را دارد، باید از میان فیلم ها انتخاب کرد.
مدیرعامل موسسه تصویر شهر با بیان اینکه در صورتی که شهرداری تهران تمامی فیلم ها را اکران کند، شورای صنفی نمایش به این موضوع ایراد وارد می کند، تصریح کرد: طبیعی هست، از میان چندین فیلم برای انتخاب، موسسه تصویر شهر فیلم هایی را که تصور می کند، ارزشمندتر هست را برای اکران انتخاب می کند و قرارداد می بندد.
احمدی ادامه داد: در خصوص فیلم خالتور، موسسه تصویر شهر از ابتدا قرارداد اکران نبست. به همین دلیل فیلم هیچ گاه در سینم های شهرداری تهران اکران نشد و ادعای توقف اکران فیلم کاملاً کذب هست.
وی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه، تهیه کننده فیلم با غوغاسالاری تلاش می کند مطالب خلاف واقع را درخصوص اکران فیلم خالتور در سینماهای شهرداری تهران نشر دهد که این امر کاملاً بی اساس هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما