• تاریخ : ۱۱ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

شما اگر فیلم باز باشید حتما در چند روز اخیر متوجه شده اید که محتوای این سایت در این مدت زمان به روز نشده هست.

به گفته خبرداغ ، نکته مهم تر از این اما اینکه در سخنان اخیر جعفری دولت آبادی دادستان تهران به دستگیری ٦ نفر اشاره شده هست که «فیلم هایی مبتذل و مستهجن را تهیه و دوبله کرده و در فضای مجازی به فروش می رساندند.
تارنمای مورد استفاده باند مذکور ظرف سه سال گذشته ١٨ هزار فیلم و سریال خارجی را پس از دوبله پخش کرده اند که بسیاری از آنها مبتذل و مستهجن بوده هست »؛ اشاراتی که گفته خواهد شد بی ارتباط با بسته شدن «تاینی موویز» نیست.
 تاینی موویز که تا همین یک ماه پیش رتبه بسیار بالای ٢٨ را در بین وب سایت های داخلی در الکسا داشت، سایتی رایگان نبود و اشتراک در آن مستلزم هزینه ماهانه ٤٠٠٠ تومان بود. 
گسترش فعالیت های سایت که دوبله اختصاصی برخی آثار را هم شامل خواهد شد، دلیل دیگر می تواند باشد. جالب اینکه گاه حتی صداوسیما نیز از آثار این سایت در برنامه های خود استفاده می کرد. 
کاربران فضای مجازی در اعتراض به تعطیلی این سایت در صفحه اینستاگرام وزیر ارتباطات هشتگ اعتراض گذاشته اند؛ اعتراض هایی که وزیر را را وادار به نوشتن این نکته کرده که «این سایت فیلتر نشده و وزارت ارتباطات در تعطیلی آن نیز نقشی نداشته هست»
اکنون این سوال پیش می آید که این سایت چرا بسته شده؟ به فرض قانونی بودن بسته شدن این سایت که گفته های دادستان تهران نیز مبین آن هست، چرا بسته شدن آن با وقفه ای چندساله همراه بوده هست و چرا وزیر آن را کتمان می کند؟ 
منبع: شهروند

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما