• تاریخ : ۱۶ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

برگزاری 9 پیش اجلاس نماز در آموزش و پرورش البرز

مسعود مهران نیا روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اجلاس سراسری نماز، از اجلاس های ممتاز کشوری هست که رهبر معظم انقلاب، نیز بر این موضوع صحه می گذارد.
وی با تاکید بر اینکه رویداد مهم اجلاس سراسری نماز همواره مورد توجه مقام معظم رهبری قرار دارد ،خاطر نشان کرد: استان البرز میزبان بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی کشور هست.
وی با اشاره به اینکه اکثریت مردم و گروه های اجتماعی با فضای مجازی ارتباط دارند و رویکرد ستاد اقامه نماز کشور ایجاد نهضت تولید محتوا و نشر آثار مربوط به نماز هست ،یاد آور شد: موضوع اجلاس سراسری امسال ، نماز و فضای مجازی هست زیرا به دنبال این هستیم از این ظرفیت و فرصت فوق العاده با موضوعات معنوی بهره ببریم.
وی تصریح کرد: جریان سازی و گفتمان سازی از موضوعات مهم اجلاس های نماز هست که این مهم در دستور کاری ۹ پیش اجلاس نماز در آموزش و پرورش البرز قرار گرفته هست.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: ضرورت دارد تا فضای افسار گریخته مجازی به فصای سالم و پاک با مضامین ارزشمند نماز به عنوان اکسیر شفا بخش تبدیل شود.
مهران نیا ترویج نماز،ایجاد وحدت و تبیین مبانی فرهنگی را از اهداف برگزاری پیش اجلاس های نماز در آموزش و پرورش البرز عنوان کرد و یاد آور شد: اثر گذاری معنوی نماز به زندگی مردم و کاهش آسیب های فضای مجازی از دستاوردهای این بخش مهم به شمار می آید.
وی اظهار کرد: در هفته گذشته دو پیش اجلاس نماز در نواحی یک و دو آموزش و پرورش کرج برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه ۷ پیش اجلاس دیگر تا آخر آذر ماه ۹۶ در نواحی ، مناطق و متمرکز استانی البرز برگزار خواهد شد، خاطر نشان …

اخبار پیشنهادی:

برگزاری 9 پیش اجلاس نماز در آموزش و پرورش البرز

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما