• تاریخ : ۱۴ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : خبری

برنامه نمایش های تازه در پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد

برنامه کامل نمایش های تازه در پردیس تئاتر شهرزاد در ماه های فروردین و اردیبهشت سال ۹۷ اعلام شد.
به گفته ایلنا، باتوجه به سیاست های جدید مدیریت این مجموعه در جهت معرفی و جذب استعدادهای جوان در حوزه تئاتر و حمایت از گروه های جوان تئاتری، تعدادی از باکس های نمایشی این مجموعه در اختیار نمایش های تازه ای از کارگردانان جوان قرار گرفته هست. «چشم اندازی از پل» نوشته نویسنده نامدار جهان آرتور میلر به کارگردانی پوریا سمندری از تاریخ ۱۵ فروردین هر شب ساعت ۱۹ در سالن شماره ۳ روی صحنه می رود. نمایش «متامورفیسم» به کارگردانی نوید ترابی اثر دیگری ازیک گروه جوان هست که از ۲۶ فروردین ماه در ساعت ۲۱:۱۵درسالن شماره۳ اجرا خواهد شد.
طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و به جهت حمایت از نمایش هایی با مخاطب کودک و نوجوان نمایش«گروفالو» به کارگردانی آرش شریف زاده که برگزیده جشنواره های جهانی هست، هر روز ساعت ۱۷:۳۰روی صحنه خواهد رفت و سانس های صبح این نمایش به مدارس و مهدکودک ها اختصاص خواهدداشت.
نمایش هایی از کارگردانان نسل اول تئاتر کشور هم در این مجموعه در بهار ۹۷ روی صحنه خواهد رفت، نمایش «بنگاه تئاترال» به نویسندگی علی نصیریان و کارگردانی هادی مرزبان از ۱۹ فروردین، هر شب ساعت ۱۹:۱۵ روی صحنه می رود.
نمایش «خواستگاری» نوشته آنتوان چخوف با دراماتوژی و کارگردانی عظیم موسوی که در ایام نوروز با استقبال مخاطبان مواجه شد تا پایان فروردین هرروز ساعت ۱۷:۴۵ به اجراهای خود ادامه خواهد داد. همچنین نمایش پرمخاطب «شیرهای خان باباسلطنه» به کارگردانی افشین هاشمی از ۱۵ فروردین ماه در سالن شماره یک هر شب ساعت ۲۱:۳۰ اجراهای خود را از سر می گیرد.
نمایش «نوروزخوانی» …

اخبار پیشنهادی:

برنامه نمایش های تازه در پردیس تئاتر شهرزاد اعلام شد

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما