• تاریخ : ۲۶ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

گروه هنر: حسین صفارزادگان فیلمساز انیمیشن خبر داد: «پرواز کوچک» عنوان یک انیمیشن دفاع مقدسی هست که قرار بود ساخت آن چندی پیش آغاز شود که به دلیل نبود اسپانسر، ساخت آن به تعویق افتاد، اما دیگر منتظر نخواهم ماند و تا یک ماه آینده ساخت این کار را آغاز خواهم کرد.

حسین صفارزادگان در گفت و گو با خبری بین المللی قرآن (ایکنا) درباره فیلم جدید خود گفت: مدتی بود که می خواستم «پرواز کوچک» را بسازم که با توجه به محدودیت های مالی، ساخت آن به تعویق افتاد.
وی افزد: این فیلم سینمایی قرار هست درباره نقش و جایگاه کودکان در هشت سال جنگ تحمیلی باشد، البته اگر شرایط مهیا نشود و ما نتوانیم تهیه کننده یا سرمایه گذار برای کار پیدا کنیم با سرمایه شخصی تولید این کار را آغاز خواهم کرد، زیرا این موضوع دغدغه قلبی من هست و با هر شرایطی آن را خواهم ساخت.
این فیلمساز ادامه داد: فیلمنامه این انیمیشن را مقداد اخوان نوشته هست و تا یک ماه آینده تولید آن آغاز خواهد شد. برای نحوه پخش این اثر نیز هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام، اما به هر حال تلاش می کنیم از طریق رسانه ملی یا سینما آن را در معرض دید مردم قرار دهیم.
صفارزادگان در پایان گفت: بسیار دردآور هست که برای فیلم های ارزشی و دفاع مقدسی تا به این اندازه پیدا کردن اسپانسر سخت و دشوار هست، درصورتی که به نظرم باید در این عرصه امکانات به بهترین نحو فراهم باشد تا فیلمساز بتواند به راحتی کار مورد نظر خود را تولید کند.

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما