• تاریخ : ۸ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

مدیرکل مزارات و عتبات عالیات عراق با اظهار مسرت از حضور در بارگاه آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس(ع) به طلب حاجات مسلمین از این دو بارگاه اشاره و به نیابت از همه مردم عراق از پذیرایی و مهمان نوازی مردم ایران تشکر و قدردانی کرد.

به گفته خبری الزهرا از نطنز، حجت الاسلام علیرضا محلوجی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نظنز در حاشیه حضور نمایندگان عتبات مقدس جهان اسلام در امامزاده آقاعلی عباس(ع) بادرود، اظهار کرد: از برکات این امامزاده همین بس که با وجود آنکه حدود ۸ کیلومتر از شهر فاصله دارد و در منطقه بیابانی واقع شده هست اما شنیده نشده که کسی دست خالی از این بارگاه خارج شود و از سراسر کشور و حتی خارج از کشور زائران سالیانه به این امامزاده واجب التعظیم آمده و زیارت می کنند.

در ادامه حجت الاسلام علیرضا قاسمی امام جمعه بادرود نیز اظهار کرد: آستان مقدس امامزاده آقاعلی عباس(ع) در شهر بادرود سالانه پذیرای ۴ میلیون زائر از سراسر کشور و حتی خارج از کشور هست و سال گذشته میزبان مقام معظم رهبری بود و از کرامات این امامزاده این هست که امروز میزبان زائرانی از کشور عراق هستیم.

در ادامه، موسی خلخالی مدیرکل مزارات و عتبات عالیات عراق با اظهار مسرت از حضور در بارگاه این امامزادگان جلیل القدر به طلب حاجات اسلام و مسلمین از این دو بارگاه اشاره کرد و به نیابت از همه مردم عراق از پذیرایی و مهمان نوازی مردم تشکر و قدردانی و از مردم بادرود و حضار برای زیارت عتبات عالیات عراق دعوت کرد.

وی به نظم و ترتیب در اداره استان مقدس و نحوه اداره آستان و خدمات اسکان زوار و لباس خدام اشاره کرد و آرزوی سلامتی و موفقیت همه کارکنان این بارگاه را داشت.
انتهای پیام/۶۳۰۲۵/ع۴۰/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما