• تاریخ : ۶ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

با «نگی که نگفتی» تفاوت در اجرا را حس کردم/ از روی تجربه به یک اجرای استاندارد رسیده ام/ لودگی در اجرا را نمی پسندم

ژیلا صادقی معتقد هست که در برنامه «نگی که نگفتی» لحظه ای از برنامه به بطالت نمی رود چون برای آن زحمت کشیده شده و او این حضور را مفیدتر از اجرای مستمر می دانم.

خبری الزهرا – گروه رادیو و تلویزیون:ژیلا صادقی را به عنوان مجری می شناسیم اما او در حوزه گویندگی و بازیگری نیز تجربه دارد. او پس از اینکه در سال ۷۲ وارد واحد دوبلاژ شد؛ نقش های متفاوتی را در سریال های «شن های کف رودخانه»، «روزهای زندگی»، «دردسرهای طلایی»، «آیینه های عشق» و فیلم سینمایی «بی همتا» به عنوان بازیگر تجربه کرد و از سال ۱۳۷۷ به صورت رسمی به عنوان مجری شبکه خبر و شبکه چهار مشغول به فعالیت شد. او تا کنون در حوزه های مختلف اجرا داشته، ابتدا در بخش سیاسی و سپس تاریخ، معارف و کودک و نوجوان و بعد از آن گروه اجتماعی که تا همین الان در این حوزه مشغول به کار هست.
با «ژیلا صادقی» به گفت وگو نشستیم که این روزها اجرای برنامه «نگی که نگفتی» در شبکه دو سیما را بر عهده دارد و هر هفته شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۱:۰۰ روانه آنتن خواهد شد:
**خانم صادقی؛ آیا یک مجری مانند یک بازیگر که برای هر سناریو یک تکنیک بازی خاص را در نظر می گیرد، در کار اجرا هم برای هر پروژه کاری روش اجرای خاصی باید داشته باشد؟ در این صورت روش اجرای شما برای برنامه نگی که نگفتی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
-وقتی مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان برنامه «نگی که نگفتی» با من در خصوص اجرای این برنامه صحبت کرد با رجوع به نوع برنامه در نظر اول این مساله به ذهنم خطور کرد که قرار هست برنامه ای مثل تمام کارهایی که در این بیست و چند سال اجرا کرده ام باز اتفاق بیفتد. اما آقای احمدی استراتژی خاص خودش را داشت. در ادامه اتاق فکر برنامه تشکیل شد و تمرکز نیز بر انتخاب موضوعات بکر و جذابی بود که مبتلا به مردم باشد.
در حقیقت یکی از تفاوت های این برنامه برای من حضور ویژه در …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما