• تاریخ : ۱۲ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

در حالی که علی عطشانی پیش از این اعلام کرده بود فیلم جدیدش محصول مشترک ایران و هالیوود خواهد بود و از بازی وال کیلمر در آن خبر داده بود، ورایتی در خبری اختصاصی اعلام کرده که رابرت نپر بازیگر نقش تی بگ در سریال «فرار از زندان» به این فیلم پیوسته هست.
به گفته آی سینما: ورایتی نوشته که نپر و آمرین امیری در کنار کیلمر، ویلیام بالدوین و جی ابدو در کمدی «اولین تولد» بازی خواهد کرد و این فیلم قرار هست به عنوان محصول مشترک ایران و هالیوود ماه آینده کلید بخورد.
این نشریه همچنین داستان «اولین تولد» را این طور توصیف کرده هست: بن که یک ایرانی الاصل هست و کیت که یک امریکایی هست، زوج تازه ازدواج کرده ای هستند که در کالیفرنیا دررویای امریکایی خود زندگی می کنند. وقتی اولین بارداری دچار پیچیدگی خواهد شد، کل خانواده کنار هم می آیند.
آرمان امیری نقش بن را بازی می کند و جی ابدو در نقش پدر او مقابل دوربین می رود. به نوشته ورایتی، نپر نقش یک کهنه سرباز عراقی را بازی خواهد کرد که دوست پدر بن هست.
کمپانی LA Independent Film and Entertainment که در هالیوود مستقر هست، «اولین تولد» را تهیه می کند و ادوین اونس و پوریا ناصربخت تهیه کنندگان فیلم خواهند بود.
نکته جالب آن هست که نپر بعد از مدت ها با نقشی در فصل سوم «تویین پیکس» مورد توجه قرار گرفته هست.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما