• تاریخ : ۶ام مهر ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

انقلاب ما امتداد عاشور هست
فرمانده سپاه استان قزوین بیان کرد: انقلاب نیز برای اعتلای اسلام ایجاد شد، این انقلاب در مسیری حرکت کرده که امام حسین (ع) ترسیم کرده انقلاب ما امتداد عاشوراست.

به گفته خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین ؛ یادواره شهدای کارگری به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس در تالار شهر الوند برگزار شد.
سردار شاهرخی فرمانده سپاه استان قزوین دراین مراسم اظهار داشت: رزمندگان اسلام به تأسی از امام حسین (ع) و شهدای کربلا برای حفظ اسلام جان خود را تقدیم انقلاب کردند و امروز ما برای زنده نگه داشتن یاد آنها این مراسم را تدارک دیدیم.
وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین افزود: رزمندگان ما به عشق امام حسین (ع) و با ذکر نام امام حسین (ع) در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا کردند و آرزو شهدا شهادت بود، آرزویشان حرکت در راه امام حسین (ع) بود.

فرمانده سپاه صاحب الامر قزوین بیان کرد: خدا را شاکریم که ملت ایران تمام وجودمان آغشته از محبت به امام حسین (ع) هست با اسم امام حسین (ع) حزن و اندوه تمام وجودمان را فرا می گیرد ما همه دلداده حسن هستیم.
وی گفت: امام(ره) فرمودند؛ محرم صفر هست که اسلام را زنده نگه داشته هست؛ انقلاب نیز برای اعتلای اسلام ایجاد شد، این انقلاب در مسیری حرکت کرده که امام حسین (ع) ترسیم کرده انقلاب ما امتداد عاشوراست امتداد انقلاب پیامبر گرامی اسلام هست.
شاهرخی بیان کرد: جامعه اسلامی چرا در سال ۶۱ هجری به این سرنوشت دچار شد آنها که شاهد بودند سفارش رسول الله (ص) را همافرادی که مستقیما شنیده بودند، حضور داشتند تعداد قابل توجهی که شیوخ بودن مطرح بودند پیامبر را درک کرده بودند مردم آنها را مورد تکریم قرار می دادند، شنیده بودند پیامبر(ص) سفارش کرد که دو چیز گرانبها را در نزد شما به امانت می گذارم.
وی عنوان کرد: سپاهی که در مقابل امام ایستاده بودن …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما