• تاریخ : ۲۱ام تیر ۱۳۹۷
  • موضوع : خبری


آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس الزهرا می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازدید هایتان را به پول تبدیل کنید ؟ همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید ! به ما بپیوندید ! نمایش «همه چیز درباره آقای ف» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی و با بازی احمد مهرانفر در اجرای مجدد از چند روز آینده در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت.


پارس الزهرا _نمایش «همه چیز درباره آقای ف» که از ۱۸ خرداد در سالن سمندریان تماشاخانه ایران شهر روی صحنه رفت، پس از اتمام اجرای این نمایش در تماشاخانه ایران شهر، از چند روز آینده در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت.
احمد مهرانفر ایفای نقش در این اثر را به عهده دارد و بهنام شرفی، مسعود روستا، مونا فائزپور و معصومه عزیز محمدی صدا پیشگان این نمایش هستند.
از عوامل این نمایش می توان به نویسنده، طراح و کارگردان: آرش عباسی، تهیه کننده: محمد قدس، مجری طرح و مدیر تولید: رها جهانشاهی می توان اشاره کرد.
به گفته کارگردان این اثر پیش از این نمایش «همه چیز درباره آقای ف» در خرداد سال ۸۸ در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر اجرا شد و با وجود اینکه در زمان مناسبی به صحنه نرفت به عنوان پرفروش ترین نمایش کارگاه نمایش شناخته شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما