• تاریخ : ۲۲ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

آریا عظیمی نژاد می گوید، دوست دارد به عنوان آهنگساز با علیرضا عصار کار کند، از نبود وحدت در میان اهالی موسیقی سخن به میان می آورد و معتقد هست، موسیقی امروز ما در خوانندگی ضعیف تر از بخش های دیگر حرکت می کند.

خبری ایسنا: آریا عظیمی نژاد می گوید، دوست دارد به عنوان آهنگساز با علیرضا عصار کار کند، از نبود وحدت در میان اهالی موسیقی سخن به میان می آورد و معتقد هست، موسیقی امروز ما در خوانندگی ضعیف تر از بخش های دیگر حرکت می کند.
این آهنگساز و نوازنده درباره فعالیت این روزهایش بیان کرد: من این روزها درگیر موسیقی پایتخت ۵ هستم؛ در سفری که این اواخر به استانبول داشتم، نغمات موسیقی آناتولی را برای سری جدید این سریال ضبط کردم تا با توجه به خط داستان این سریال، موسیقی این فیلم ترکیب و تلفیقی از این گونه موسیقی و گونه کتولی و مازندرانی باشد.
عظیمی نژاد درباره ضبط آلبوم «بوم و بر» که تلفیقی از موسیقی نواحی ایران و موسیقی راک هست، نیز توضیح داد: پروسه تولید این کار، به سبب درگیری های من مقداری کند شد. ما الان نیمی از آلبوم را ضبط کردیم و نیم دیگر آن مانده هست. فکر کنم پس از پایتخت خیلی سفت و سخت روی این کار تمرکز پیدا کنم و آن را به سرانجام برسانیم. پیش بینی من این هست برای فصل بهار بتوانیم این کار را تمام کنیم.
او معتقد هست: ما در زمینه خوانندگی نسبت به ساخت، تنظیم و نوازندگی ضعف خیلی بیشتری داریم و در سطح پایین تر حرکت می کند؛ این موضوع در موسیقی پاپ بدتر هم هست.
قول عظیمی نژاد در خندوانه به کجا رسید؟
این آهنگساز درباره قولش در برنامه «خندوانه» مبنی بر حمایت از ۵ استعداد خوانندگی، اظهار کرد: آثار زیادی، نزدیک به ۶ هزار ایمیل، دریافت کردم که همه آن ها دسته بندی و شنیده شد. تعدادی از این آثار سطح کیفی پایینی داشتند و قابل ارزشیابی نبودند. حقیقتا شگفتی در میان آن ها ندیدم. همه نوع اثری برای من فرستاده شد از سنتی گرفته تا پاپ اما باید …

اخبار پیشنهادی:

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما