• تاریخ : ۲۰ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : خبری

آخرین خبرها از ساختمان جدید خانه تئاتر و یک نمایش نیمه کاره
ایرج راد از اجرا نشدن نمایش «توی گوش سالمم زمزمه کن» جعفر والی همزمان با سالروز تولد این هنرمند و نیز تغییر در گروه بازیگران آن خبر داد.

به گفته ایسنا، در حالی که خانواده زنده یاد جعفر والی از احتمال اجرای نمایش «در گوش سالمم زمزمه کن» در سالروز تولد این کارگردان و بازیگر تئاتر که یک سالی از درگذشت اش می گذرد خبر داده بودند، ایرج راد زمان اجرای آن را به آماده شدن و نصب صندلی ها و تجهیز کامل ساختمان جدید خانه تئاتر موکول کرد.
راد که به عنوان مدیرعامل پیشین خانه تئاتر مسئولیت پیگیری امور، تجهیز ساختمان جدید این خانه را برعهده دارد از مدتی قبل در حال تمرین نمایش «در گوش سالمم زمزمه کن» به همراه هرمز هدایت بود تا نمایش نیمه کاره مانده جعفر والی به صحنه برود.
این نمایش قرار بود در صورت فراهم شدن شرایط به مناسبت سالروز تولد جعفر والی در ۲۲ دی، افتتاح کننده سالن نمایش ساختمان جدید خانه تئاتر باشد ولی فعلا شرایط مهیا نشده هست.
این بازیگر با بیان اینکه تمرین های نمایش با جایگزینی داریوش مؤدبیان به جای هرمز هدایت پیگیری شده هست به ایسنا گفت: نمایش «در گوش سالمم زمزمه کن» تقربا برای اجرا آماده شده هست، اما هنوز ساختمان خانه تئاتر به طور کامل تجهیز نشده تا امکان اجرا و افتتاح مهیا شود و امیدواریم تا پایان سال این اتفاق عملی شود.
او با تاکید براینکه فقط پیش بینی شده بود که در دی ماه این ساختمان یا دست کم سالن نمایش آن افتتاح شود، افزود: صندلی های خریداری شده وارد شده اما از گمرک کامل ترخیص نشده اند و همچنین سیستم های خریداری شده برای تجهیز سالن نیازمند حضور متخصص از ایتالیا هست که برای این کار باید زمان مشخصی تعیین شود و از آنجا که این جریان پروسه اداری هم دارد احتمالا به زمان طولانی تری از اواخر دی ماه نیاز هست.
راد ادامه داد: در تلاش هستیم تا چند روز آینده صندلی …

اخبار پیشنهادی:

آخرین خبرها از ساختمان جدید خانه تئاتر و یک نمایش نیمه کاره

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما